Program...?

10. října 2007 v 20:56 | Hanako |  O (pod)zimním srazu
zdravím^^

Zajímalo by mě,jaký program by byl podle vás na sraz vhodný.
původně jsem uvažovala o Národním muzeu,ale 1,sídlí v několika budovách po celé Praze a vuše jsou jiné expozice a 2, stálé expozice,které jsou nejblíže(na Václavském náměstí) nejsou příliš zajímavé.

Myslím,že chození po obchodech není úplně to pravé /samozdřejmě,že někam stejně zajdeme.../
Zbývá tedy nějaká cukrárna nebo něco podle Vašeho návrhu.
(prosím berete ohled na to,že budu mít šaty na zem,takže dlouhé přesuny po Praze nebudou to pravé...samozdřejmě pokud by mi někdo dobrovolně nenosil vlečku^_______^)

Těším se na Vaše návrhy.
Hanako
Obrázek “http://fashion.3yen.com/wp-content/images/ega1.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pet Pet | Web | 11. října 2007 v 9:38 | Reagovat

mmm... no, musím s tebou souhlasit, že běhání po obchodech není to pravé. Minule mě už pěkně bolely nožky XP a navíc jestli bude zima, tak bych se raději zdržovala někde uvnitř ^^" Jako nějaké obchody bych taky ráda navštívila, ale navrhuji jen nějaké na Václaváku, tam je jich hodně a nebudeme se plahočit přes celou Prahu XP Ale samozřejmě jen pár obchodů, nechci a nemůžu si dovolit strávit celý sraz nakupováním XD

Cukrárna je hodně dobrý nápad! Ta, kde jsme byli minule byla moc hezká a myslím, že bychom tam mohli zajít znovu ^^ Podle mě bychom tam mohli strávit hodně času, je tam teplo a aspoň si vklidu popovídáme a tak.

Mmm... podívat se na nějaké expozice do muzea by mohlo být zajímavé, ale nechci jako minule chodit po celé Praze, takže bych brala jen nějaké, co nejsou moc z ruky.

Mh, tak mě napadá, co ta prohlídka Pražského hradu, kterou jsme minule nestihli? Je to jen návrh, možná by to bylo lepší než muzea. Ale záleží samozřejmě na ostatních (já se klidně přizpůsobím), chápu, že tohle není zrovna moc levná záležitost XP

Další návrhy nemám, nejsem z Prahy a neznám to tam.

Když to shrnu - můj návrh: 1) nákupy na Václaváku (ale nepřehánět to XD), 2) prohlídka hradu nebo muzea, 3) zapadnout do cukrárny (nebo čajovny)

2 Hanako Hanako | 11. října 2007 v 17:25 | Reagovat

S Tvým návrhem vcelku souhlasím... a napadlo mě jedno muzeum a to Muzeum Hraček. Myslím,že by to bylo moc hezké^^ Je to od místa setkání pár zastávek tramvají v vstupné je ucházející: tedy 60,- na osobu. V případě,že by bylo hezky (tzn. vymodlený sníh) byla bych po krátkou procházku po Petříně...

Jistě,čajovna,kde jsem byly minule byla moc krásná,ale má to hned 2 háčky.

1,nevím jak se tam dostat a za 2,nevím,jestli bude otevřeno...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama